FESTIWAL MUZYKI TANECZNEJ OSTRÓDA 2017 CORAZ BLIŻEJ.


Ogólnopolski Festiwal Ostróda 2017 odbędzie się w dniach 28-19 lipca 2017. Do imprezy pozostało już tylko kilka dni! Macie już bilety? Tegoroczna odsłona imprezy zapowiada się bardzo atrakcyjnie.

Wiemy już, co szykuje na Ostródę Zenek Martyniuk. Wokalista uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, że w w tym roku przygotował na swój występ nie jedną ale aż trzy piosenki disco polo! Która z nich zadebiutuje w Ostródzie? I co to będą za kawałki? Tego jeszcze nie wiemy.

Nowy klip na Ostródę 2017 przygotowuje też Marcin Miller. W teledysku weźmie udział pewna piękna dziewczyna. Tytuł piosenki disco polo, do której powstaje nowy teledysk już znamy – to ,,Moja kochana”.

Wiemy już też, że na publiczność festiwalową czeka w tym roku wyjątkowa niespodzianka – specjalna strefa VIP z czerwonymi dywanami, specjalnym menu i barem, przy którym będzie można pogawędzić z idolami a nawet posłuchać prywatnego koncertu. Koncert dla vipowiczów w Ostródzie zagra między innymi Zenek Martyniuk z zespołem disco polo Akcent.

Jak co roku największe gwiazdy i najpopularniejsze zespoły disco polo będą walczyć tam o tytuł najlepszej premiery! Kto zdobędzie tę cenną nagrodę? O tym wszystkim przekonamy się już niedługo – impreza odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2017. Nie przegapcie!

✔ Więcej na http://www.polotv.pl/
✔ Subskrybuj nasz kanał https://www.youtube.com/channel/UC9J6O3GQbrs2Eq38zqDsxTQ

>ŹRÓDŁO FILMU<

KONTAKT

Chcesz dodać reklamę, film, zgłosić błąd lub propozycję zmiany? Napisz do nas!

Wysyłanie

©2017 INTERNETOWA TELEWIZJA POLSKA. NOWOŚCI Z POLSKIEGO YOUTUBE

KATEGORIE ITVPOLSKA
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account