Grażyna Torbicka o Francji. French Touch.


2017-09-07
Copyright © Andrzej Sałkiewicz Krystyna Leszczyńska ITSnews
Dlaczego Francuzi nazywają swój kraj l’Hexagone – sześciokątem? Dla kogo Rose Repetto zaprojektowała pierwsze na świecie baletki? Który utwór Jane Birkin i Serge’a Gainsbourga dokonał rewolucji w świecie muzycznym i dlaczego? Chcesz odkryć Francję i wspólnie celebrować polsko-francuską przyjaźń? Weź udział we French Touch!
Już po raz trzeci święto Francji wraca do Polski. Wyjątkowa kampania organizowana przez Ambasadę Francji oraz agencję Cryptone przeniesie Polaków w najciekawsze i najsmaczniejsze zakątki Francji bez konieczności wyjeżdżania z kraju. – Każdy z nas będzie miał szansę odkryć ten kraj na nowo i skorzystać z bogactwa jego kultury, kuchni, sztuki czy mody – mówi Stéphane Antiga, Dyrektor Generalny French Touch. – Tegoroczne hasło kampanii „A Ty za co lubisz Francję?” przybliży Polakom tajniki życia „à la française” – dodaje. We wrześniu French Touch wkracza w kulminacyjną fazę kampanii.
W dniach 20 września – 14 października 2017 r. odbędzie się ogólnopolska akcja handlowa. W ponad 2000 punktach sprzedaży w całym kraju będzie można skorzystać z wyjątkowych ofert, promocji i rabatów przygotowanych przez Partnerów French Touch. Dzięki akcji handlowej French Touch każdy z nas będzie mógł nabyć tradycyjne francuskie produkty w przystępnych cenach.
Jak co roku, w czasie trwania kampanii French Touch na rynku pojawi się lifestylowy magazyn La Belle Vie. A w nim artykuły poświęcone Francji, wywiady z gwiazdami, najnowsze trendy oraz informacje dotyczące akcji handlowej. Magazyn wydany będzie w 100 000 egzemplarzy i dostępny bezpłatnie w wybranych punktach Inmedio i Relay.
W tym roku po raz pierwszy w historii święta Francji w Polsce odbędzie się także turniej Open De Golf French Touch Trophy. Rywalizacja potrwa przez cały weekend od 6 do 8 października na polu golfowym w Sobieniach Królewskich.

Zwieńczeniem kampanii French Touch będzie uroczyste show w Teatrze Wielkim Operze Narodowej. 14 października o godzinie 19.30 wraz z najlepszymi francuskimi i polskimi artystami przeniesiemy się w magiczną podróż po francuskiej modzie, muzyce, kinie oraz regionach Francji. Występy gwiazd, legendarnego kabaretu Lido de Paris oraz wyjątkowy pokaz mody to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na widzów w teatrze.

>ŹRÓDŁO FILMU<

KONTAKT

Chcesz dodać reklamę, film, zgłosić błąd lub propozycję zmiany? Napisz do nas!

Wysyłanie

©2018 INTERNETOWA TELEWIZJA POLSKA. NOWOŚCI Z POLSKIEGO YOUTUBE

KATEGORIE ITVPOLSKA
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account