Jazda próbna testowa – Test LPG Ford Mustang z 4.6 V8 305KM 2006r w Energy Gaz Polska na gaz


Bezproblemowa i oszczędna jazda na LPG w Fordzie Mustangu! Już dziś, możesz zaoszczędzić dzięki LPG nawet 12 000 zł rocznie! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm Napisz do nas i dowiedz się jak! Dla doświadczonego Zespołu Energy Gaz Polska montaż LPG do Forda Mustanga 4.6 V8 305 KM 2005r to czysta przyjemność i frajda! Zaufaj nam i Ty! 🙂 Instalacja gazowa STAG Q-MAX wraz z montażem kosztuje 4600zł, ale dzięki LPG wystarczy pokonać dystans 12000 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Forda na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 18 litrów/100km, a LPG tylko 20 litrów na 100km co przyniesie Właścicielowi 400 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 53 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 240 kilometrów!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Forda! http://www.egp.pl/lpg-do-forda.htm

Ford na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Forda zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Forda wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Forda i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Forda, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska od 13 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Ford TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Ford w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Forda jak: B-Max, C-Max, Cougar, Courier, Edge, Escape, Escort, Explorer, F150, F250, F350, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Maverick, Mondeo,
Mustang, Probe, Puma, Ranger, Scorpio, Sierra, S-Max, Taurus, Transit.

Słowa Naszych Klientów “Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

>ŹRÓDŁO FILMU<

KONTAKT

Chcesz dodać reklamę, film, zgłosić błąd lub propozycję zmiany? Napisz do nas!

Wysyłanie

©2018 INTERNETOWA TELEWIZJA POLSKA. NOWOŚCI Z POLSKIEGO YOUTUBE

KATEGORIE ITVPOLSKA
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account