Paluch – wywiad @ Spot-Talk #4 (12.2017, Popkiller.pl x Distance.pl)


Paluch – wywiad: “Złota Owca”, rozwój B.O.R., Sarius, “Szaman”, newschool @ Spot-Talk #4 (12.2017, Popkiller.pl x Distance.pl)

“Złota Owca” to kolejny z rzędu album Palucha, który z buta wjechał na listy, wykręcając potężne liczby i budząc równie wielkie zainteresowanie. Z szefem B.O.R. spotkaliśmy się krótko przed warszawskim koncertem otwierającym trasę, by na kolejnym Spot-Talku porozmawiać o wielu ciekawych kwestiach…

Jak Paluch ocenia aktualny stan rozwoju B.O.R. i czy “apetyt rośnie w miarę jedzenia”? Dlaczego “Ostatni Krzyk Osiedla” okazał się mocniejszym strzałem niż ‘jubileuszowe’ “10/29” – czy było puszczeniem hamulców po 10 płycie? Jak Paluch zapatruje się na to, że płyty z preorderowej puli mimo że wydane aż w ilości 10 000 to i tak osiągają już na Allegro zawrotne sumy? Czy Sarius ma szanse pójść tą samą drogą co Paluch? Czy hip-hop ma dziś podobny moment jak w erze hip-hopolo? Co najbardziej nie podoba się Paluchowi w nowej szkole? Jak zapatruje się na fenomen “Szamana”? Czy pamięta też sytuacje, że jakieś singlowe pewniaki w ogóle nie siadły ludziom? Dlaczego Paluch nie chce już rzucać ksywami? O tych i innych kwestiach w naszym wywiadzie!

Rozmawiał: Mateusz Natali
Video: The Distance Vision
foto: Tomek Karwiński

Materiał zrealizowano w sklepie Distance.pl przy ulicy Marszałkowskiej 72 w Warszawie

>ŹRÓDŁO FILMU<

KONTAKT

Chcesz dodać reklamę, film, zgłosić błąd lub propozycję zmiany? Napisz do nas!

Wysyłanie

©2018 INTERNETOWA TELEWIZJA POLSKA. NOWOŚCI Z POLSKIEGO YOUTUBE

KATEGORIE ITVPOLSKA
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account