Pierwsze OFIARY! Nowa Choroba w Polsce


Fanpage: https://www.facebook.com/BadzNaBiezacoOfficial/

Afera 80% nie subskrybuje unsub i łapa w dół ile można

No i unsub za te twoje statystyki o 80%. W każdym odcinku jest 80% czyli to gadanie nic nie daje i od kiedy zacząłeś gadać o tych 80% nic się nie zmieniło ale ja już tego więcej nie mam zamiaru słuchać więc żegnam!

Za “żebranie” o suby łapka w dół!!! Żebraj dalej

Ten wstęp jest super irytujący. Nie jestem bobrem, żebym nie wiedział, że mogę zasubskrybować. Ogarnijcie się. Przekazujcie informacje a nie propagandę klikową.?

Pod niektórymi komentarzami nawet zawrzała dyskusja, jak np. pod tym, gdzie niektórzy rozumieją sytuację, inni nie:

OMEGA pisze: zaufaj mi , są ludzie którzy o tym niewiedzą?

Następnie WD 33: Aha czyli jak ty wiesz to moga juz usuwac te informacje, aha okej przekaze ta wiadomosc twojej mamie zeby ci leki odstawila?

Bo wbrew pozorom wkłada w to sporo pracy i robi to rzetelnie i cholernie dobrze, więc należy mu się wsparcie by kanał mógł się rozwijać i żeby go nie zniechęciło do nagrywania filmów/news`ów. Zaufaj mi to nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać i zapewne kosztuje go to wielu wyrzeczeń, godzin pracy itp. tak więc “hajs z youtube” mu się należy. Ruszcie ludzie czasem głową zanim coś napiszecie ehhh.?

Są także komentatorzy z drugiej strony barykady:

Staś* zgadzam się z Tobą. No patrz jaki kanał. Dostał suba, włączyłam dzwoneczek a jemu wciąż mało i mało.
jak mnie wku-wi to odbiorę co dałam i zdubluję Uszi i jacka caleiba oni też dobrze mówią.?

Inni dają inne swoje spostrzeżenia, jak np. Joker Pauli:
Staś A moja babcia cały czas zapomina jak się subuje?

Jacek P następnie dodaje
i jeśli jeszcze to kiedyś usłyszę dam unsuba – drażni strasznie.?

I dostaje odpowiedź
Jacek P U nie tylko nie twój sub zaraz ci tort upiecze żebyś tylko mu nie dał unsuba?

Na niecałe 400 tysięcy wyświetleń mamy ponad 4 tysiące subskrypcji. Czyli trochę mniej wyświetleń – ale subskrybentów przybyło znacznie więcej. Żeby Wam zobrazować różnicę zaprezentuję proste wyliczenie w arkuszu kalkulacyjnym:

Wcześniej było na 450 tysięcy wyświetleń 2418 subskrypcji. To daje 5359 nowych widzów na każdy milion wyświetleń.
Teraz na 400 tysięcy wyświetleń mamy 4033 subskrypcje, to daje 10160 nowych widzów na każdy milion wyświetleń, czyli prawie dwukrotny skok, możecie mi wierzyć, że gdyby ten wstęp nie miał sensu, usunąłbym go po pierwszym wypuszczeniu.

A co to wszystko znaczy w praktyce? A to, że więcej osób ma szansę dowiedzieć się o danym temacie. Wkładamy we wszystko naprawdę kawał pracy starając się pokazywać ciekawe fakty z różnych stron – zarówno z prawej jak i z lewej a nawet pośrodku – i ok, nawet jeśli temat nie okaże się porywający to chciałbym aby chociaż więcej osób miało szansę się o nim dowiedzieć. Bez subskrypcji jest to trochę działanie na chybił trafił i kiedy robimy film o temacie mega ważnym, jest większe prawdopodobieństwo, że nie dowie się o tym tyle osób, ile by mogło.

Jeśli zatem taki 13 sekundowy wstęp jest dla Ciebie aż tak problematyczny to śmiało odsubskrybuj kanał ponieważ głupio bym się czuł, jakbyś miał problemy z sercem od aż tak stresującego życia. Potem te artykuły w gazetach – Umarł na zawał. Oglądał wstęp do Bądź Na Bieżąco. To nie dla mnie

Ale dla tych, dla których nie jest to aż tak duży problem przygotowałem mały tutorial, jak oglądasz film na telefonie – a robi to 2/3 widzów – wystarczy, że jak się pokaże ten wstęp, klikniesz dwukrotnie prawą stronę ekranu. Film automatycznie przewinie się praktycznie do właściwej treści materiału.

Jeśli natomiast oglądasz film na komputerze, wciśnij na klawiaturze przycisk L, efekt będzie taki sam. Podobnie sytuacja wygląda wygląda kiedy oglądasz filmy na konsoli, wystarczy kliknąć prawy dolny spust – na PlayStation to R2, nie wiem jak on się nazywa na Xboxie. Na telewizorach Smart TV – wszystko zależy od telewizora ale w aplikacji YouTube masz opcję Pomocy, w której jest opisane jakim przyciskiem przewijać o 10 sekund.

To info dla tych, którzy czują, że tracą czas na oglądanie tego wstępu. A tych, którzy chcą nam pomóc rozwijać kanał, zachęcam oczywiście do udostępniania materiałów znajomym, oglądania filmów do końca oraz niepomijania reklam na tych filmach, które te reklamy mają – bo mnóstwo filmów ma wyłączoną monetyzację.

Mam nadzieję, że co nieco wyjaśniłem i rozświetliłem sytuację. Jeśli film był interesujący, zostaw łapkę w górę, ja tymczasem się żegnam i do usłyszenia w codziennych newsach!

>ŹRÓDŁO FILMU<

KONTAKT

Chcesz dodać reklamę, film, zgłosić błąd lub propozycję zmiany? Napisz do nas!

Wysyłanie

©2018 INTERNETOWA TELEWIZJA POLSKA. NOWOŚCI Z POLSKIEGO YOUTUBE

KATEGORIE ITVPOLSKA
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account