POLSKA vs ROSYJSKA Patologia na YouTube


🎥 ShowMax – https://goo.gl/g8qo3W

Witajcie w serii, w której porównujemy ze sobą wszelkie aspekty występujące w Polsce oraz Rosji. Dzisiaj spojrzymy jak wygląda Patologia na YouTube, między innymi zobaczycie, jak wygląda rosyjski odpowiednik Daniela Magicala – osoba, która w dalszym ciągu podbija polską scenę streamingu i zarazem jeden z niewielu ludzi, którzy potrafią zarabiać pieniądze nawet wtedy kiedy śpi.

Pokażę wam też rosyjskich streamerów z kanału MOPS. Jest to dwóch gości z kryminalną historią za plecami. Prowadzą streamy, w których opowiadają o życiu w więzieniu. Między innymi opowiadają, jak należy się tam zachowywać, a jest to z tym związane, że mają w tej dziedzinie doświadczenie.

Główną rolę odgrywa Mops – dziadzia Pios oraz jego “herszt” Andriucha i to właśnie oni przyciągają uwagę widzów tym, że w donejtach można podawać różne propozycję czelendży, które streamerzy realizują na żywo

Również pokaże wam jednego z pierwszych ludzi, którzy wprowadzili patologie na zupełnie inny poziom na Rosyjskim YouTube – czyli Minecrafter Firamir. Właśnie to on robił różne ustawione napady na żywo oraz filmy o tym, jak go ściga policja, że hejterzy dorwali jego rodziców i jak jego najbliższy ziomek go zdradził.

🔔 Facebook – https://goo.gl/9xAK2g
📸 Instagram – https://goo.gl/FNtXgy
🕵 Grupa Tawariszów – https://goo.gl/4xr6Lg

>ŹRÓDŁO FILMU<

KONTAKT

Chcesz dodać reklamę, film, zgłosić błąd lub propozycję zmiany? Napisz do nas!

Wysyłanie

©2018 INTERNETOWA TELEWIZJA POLSKA. NOWOŚCI Z POLSKIEGO YOUTUBE

KATEGORIE ITVPOLSKA
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account