TASTE & LECIMY – Polej Bracie (2ND SOUND DANCE RMX 2018)


TASTE & LECIMY – Polej Bracie (2ND SOUND DANCE RMX 2018)
Pobierz oryginalną wersję: https://independentdigital.lnk.to/polej_bracie
Subskrybuj kanał disco polo BRAXTON MUSIC i koniecznie wciśnij 🔔: http://www.youtube.com/c/braxtonmusic?sub_confirmation=1
FANPAGE DISCO POLO BRAXTON MUSIC : https://www.facebook.com/BraxtonMusic/
FANPAGE TASTE: https://www.facebook.com/NorbertTaste/
FANPAGE LECIMY: https://www.facebook.com/FormacjaLecimy/
FANPAGE 2ND SOUND: https://www.facebook.com/2ND-SOUND-183080238844707/
STRONA: http://www.http://braxtonmusic.pl
TASTE KONCERTY Disco Polo: 606 129 649
LECIMY KONCERTY Disco Polo: 667 420 966

TASTE & LECIMY – Polej Bracie
muz. Norbert Wawrzyn
sł. Norbert Wawrzyn

TASTE – pseudonim artystyczny, pod którym skrywa się Norbert Wawrzyn, dobrze znana już twarz i wschodząca gwiazda polskiej muzyki disco – dance. Na rynku istnieje od 2012 roku podbijając serca fanów muzyki łatwej, lekkiej i przyjemniej. Z wykształcenia nauczyciel, z pasji muzyk, kompozytor i producent. Norbert rozpoznawalny jest dzięki takim utworom jak: „Na Maxa Gorąca”, „Pokochaj Mnie”, „Jej Piękne Ciało”, „Brzoskwinka”, „Jedna Na Milion”, „Jak Ty Kręcisz Mnie’, „Vip Room” czy „Tańcz”

Zespół LECIMY pochodzi z pomorza , na rynek DISCO- DANCE wkroczył w 2015r. Muzycy z pasją, doświadczeniem, energią i dobrym humorem, tworzą autorską muzykę taneczną DISCO, w świetnym połączeniu z VIOLIN-STYLE. Jak sama nazwa mówi LECIMY, zespół jest w ciągłej trasie o czym świadczy ogrom koncertów. Skład zespołu tworzą: KRZYSZTOF KRAWCZYK (finalista ENERGY MUSIC 2017), GRZEGORZ PISKORSKI (skrzypek, finalista programu MAM TALENT), DANIEL JUCHNIEWICZ i KRZYSZTOF CEGŁOWSKI. Zespół przygotowuje materiał do drugiej płyty, a w międzyczasie postanowił wziąć udział we wspólnym projekcie, razem z Norbertem TASTE Wawrzynem.

„Polej Bracie” to najnowszy singiel disco polo dwóch zaprzyjaźnionych formacji z pomorza TASTE & LECIMY. Od dłuższego czasu wokaliści Norbert i Krzysiek rozmawiali o wspólnym projekcie, by stworzyć “coś” oryginalnego muzycznie i zaskoczyć fanów DISCO – POLO. TASTE napisał piosenkę i wpadł na pomysł jak połączyć dwa odmienne style które reprezentują artyści, a wisienką na tym pysznym torcie jest Greg Piskorski (skrzypek) który nadaje oryginalności i smaku w tej produkcji.

Utwór „Polej Bracie” to – energetyczna mieszanka muzyczna, chwytliwy tekst i magnetyzujący klip. Niby temat znany: impreza, lejące się procenty, dziewczyny, zabawa, a z drugiej strony dużo świeżości!!! Liczymy, że ten numer zagości na wszystkich domówkach, imprezach okolicznościowych i wbije się na stałe w kanony DISCO-POLO. Zespoły TASTE & LECIMY chcą mocnym uderzeniem zakończyć rok 2017 i z przytupem wejść w Nowy Rok.

BRAXTON MUSIC 2018

>ŹRÓDŁO FILMU<

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

KONTAKT

Chcesz dodać reklamę, film, zgłosić błąd lub propozycję zmiany? Napisz do nas!

Wysyłanie

©2018 INTERNETOWA TELEWIZJA POLSKA. NOWOŚCI Z POLSKIEGO YOUTUBE

KATEGORIE ITVPOLSKA
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account