TOMB – wywiad-przesłuchanie cz.1: niewysłane płyty, Free Tomb, beef z Bedoesem (Popkiller.pl)


Tomb aka King Tomb – wywiad-przesłuchanie cz.1: niewysłane płyty, Free Tomb, “Wyślij płyty”, Enson, Krzysztof Kozak, beef z Bedoesem (Popkiller.pl), diss od Delto.

Po blisko 2-letniej ciszy Tomb wychodzi z cienia, a my wykorzystujemy ten fakt, by zadać mu serię niewygodnych pytań i wyjaśnić wszystkie kontrowersyjne tematy, których przez ostatnie kilkanaście miesięcy nazbierało się sporo.

W 30-minutowym wywiadzie-przesłuchaniu przeprowadzonym w Yelonky Store poruszamy wątki niewysłanych płyt, długiej ciszy, beefu z Bedoesem i Śliwą, dopisków “Free Tomb” pojawiających się w opisach, wycieków numerów na kanale Panteonu, dissów od niedoszłych podopiecznych czy współpracy z Krzysztofem Kozakiem i jego roli w finalnym domknięciu i wysłaniu “Wystudzonego Temperamentu 3”. Rozmawiamy też o obecnym podejściu i najbliższych planach. Dziś pora na część pierwszą, jutro druga połowa!

A w części pierwszej: Czy nie wysłanie płyt było celowym nawiązaniem do pierwszej sytuacji i “testem” na wytrwałość fanów? Dlaczego finalnie płyta wydana jest w ręcznie podpisanym pudełku DVD a nie normalnie? Dlaczego przez długi czas przy wypuszczanych numerach widniał dopisek “Free Tomb”? Czy brak tłumaczeń a równocześnie wypuszczenie numeru “Wyślij płyty” czy przerabianie wypowiedzi Ensona o 2-letniej przerwie miały dodatkowo prowokować dyskusje? Jak wyglądała i skąd wynikła współpraca z Krzysztofem Kozakiem, który wspominał w wywiadzie, że pomagał Tombowi wyjść na prostą? Co uważa o opiniach, że jest ostatnią osobą, która powinna cisnąć Bedoesa za jego wpadki, mając niewyjaśnione tematy na koncie?

Rozmawiał: Mateusz Natali

Montaż: Mateusz Natali

Wywiad przeprowadziliśmy w sklepie Outside Wear, Yelonky Store przy ul. Powstańców Śląskich 61 w Warszawie.

>ŹRÓDŁO FILMU<

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

KONTAKT

Chcesz dodać reklamę, film, zgłosić błąd lub propozycję zmiany? Napisz do nas!

Wysyłanie

©2018 INTERNETOWA TELEWIZJA POLSKA. NOWOŚCI Z POLSKIEGO YOUTUBE

KATEGORIE ITVPOLSKA
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account