Zderzenia auta ze skuterem w Malborku. Trzy osoby zostały ranne – 25.05.2017


Informacja KPP Malbork:

Malborscy Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na jednym ze skrzyżowań w Malborku. Kierująca Toyotą wymusiła pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym kierowcą skutera. W wyniku zderzenia 2 osoby zostały zabrane do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegóły wypadku.

Wczoraj przed godziną 12.00 malborscy policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym na skrzyżowaniu w Malborku, gdzie osobowa Toyota zderzyła się ze skuterem. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na
miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierująca samochodem osobowym marki Toyota Yaris, 55-letnia mieszkanka powiatu malborskiego wymusiła pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym motorowerem marki Wangge, kierowanym przez 52-letniego mieszkańca Malborka. Skuter w wyniku tego uderzenia przewrócił się na bok i wylądował na przeciwległym pasie ruchu. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców – oboje byli trzeźw. Kierująca Toyotą oraz motorowerzysta trafili z obrażeniami ciała do szpitala w Malborku. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zorganizowali objazdy, przesłuchali świadków zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny. Aktualnie ustalają przyczynę i szczegóły wypadku.

Nasze spostrzeżenia:

Z informacji od rzecznik policji wynika, że sygnalizacja w trakcie zderzenia miała być wyłączona. Nasze analizy nagrania wskazywały wręcz odwrotnie. Po odtworzeniu ponad godzinnego nagrania można jednak dojść do wniosku, że sygnalizacja była tego dnia wyłączona. W momencie zderzenia analizując zachowania kierowców można wnioskować, że stosują się oni do sygnalizatorów, jednak może być to jedynie zbieg okoliczności. Czekamy więc na ostateczną analizę policji.

>ŹRÓDŁO FILMU<

KONTAKT

Chcesz dodać reklamę, film, zgłosić błąd lub propozycję zmiany? Napisz do nas!

Wysyłanie

©2017 INTERNETOWA TELEWIZJA POLSKA. NOWOŚCI Z POLSKIEGO YOUTUBE

KATEGORIE ITVPOLSKA
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account