Czy paznokcie tytanowe można wykonać samodzielnie?

Ponieważ usługi kosmetyczne nie należą do najtańszych, wiele kobiet szuka sposobów na ich zastąpienie w domowych warunkach. Jak najbardziej jest to możliwe jeśli chodzi o stylizację paznokci, także trwałą. W domu można korzystać z metody żelowej czy hybrydowej i nie potrzeba do tego specjalnych zdolności. A jak jest z manicure tytanowym? Przeczytaj tekst i się dowiedz!

Na czym polega manicure tytanowy?

Metoda ta nie jest tak rozpowszechniona jak popularne hybrydy, często decydują się na nią zwłaszcza osoby mające skłonność do uczuleń, gdyż paznokcie tytanowe nie powodują reakcji alergicznych, w odróżnieniu od hybryd. Dają też nieco inny wygląd, gdyż preparaty stosowane w ramach tej metody to przede wszystkim pudry. Wielką zaletą tego rozwiązania jest zaś między innymi fakt, że nie potrzeba utwardzania manicure w lampie —  UV czy LED. Puder utwardza się sam, w wyniku kontaktu z powietrzem, w dodatku bardzo szybko. Co to oznacza? Zestaw jest tańszy, a metoda idealna do zastosowania w domu oraz szybka!

Paznokcie tytanowe —  jak wykonać?

Manicure taki jest łatwiejszy niż w przypadku hybryd, nie trzeba bowiem wielkiej precyzji podczas nakładania żelu, który musi utworzyć idealnie równą warstwę. Jedyne, o co należy zadbać, to nakładanie wszystkich potrzebnych preparatów w odpowiedniej kolejności. Kupując cały zestaw, ma się duże ułatwienie, gdyż produkty, których zwykle jest 5, są ponumerowane. Są to między innymi: primer, baza, aktywator czy top coat, a także pudry, w różnych kolorach. Stylizacja, dzięki brakowi konieczności utwardzania, zajmuje niewiele czasu.

Piękny efekt i mały koszt

Taki sposób stylizacji zdecydowanie jest świetnym rozwiązaniem dla osób chcących mieć piękne paznokcie bez wydawania na to wielkich sum. Jest też nieczasochłonny, można zatem stale cieszyć się idealnie wyglądającymi dłońmi.

Similar Posts