Jak stworzyć fotoalbum?

Obecnie klasyczne albumy fotograficzne są coraz rzadziej używane. Niestety, wiele osób trzyma zdjęcia wyłącznie na dysku komputera czy w pamięci smartfona, co jest dosyć ryzykowne ze względu na możliwość utraty wszystkich fotografii w sytuacji, gdy urządzenie zostanie skradzione lub zniszczone. Obecnie sporym zainteresowaniem cieszą się fotoalbumy, w których można umieścić opisy nawiązujące do wyjątkowych wydarzeń. Sprawdź, jak stworzyć własny fotoprodukt z rodzinnymi zdjęciami.

Tworzenie fotoalbumu w kreatorze online — krok po kroku 

Drukarnie działające zdalnie udostępniają na prowadzonych stronach specjalne narzędzia online, za których pomocą klient w pełni samodzielnie tworzy wyjątkowy album. Przed przystąpieniem do etapu składania zamówienia dobrze byłoby przejrzeć wszystkie dostępne zdjęcia oraz wybrać te o najlepszej rozdzielczości z wyjątkowymi ujęciami. Należy wspomnieć, że fotografie będzie można przerobić w kreatorze, dodając m.in. kolorowe tło, ramkę czy zabawną grafikę. Ponadto zamawiający musi zadecydować o grubości i rodzaju papieru, formacie i stylu oprawy czy liczbie stron albumu.

Jakie zdjęcia umieścić w fotoalbumie?

Dobór fotografii będzie zależał oczywiście od motywu zamawianego albumu oraz okazji, na którą produkt zostanie wręczony najbliższym. Najczęściej klienci decydują się na fotoalbum wakacyjny, miłosny, ślubny czy dziecięcy. Wiele osób korzysta z usług drukarni online również, by zdobyć unikatowy prezent na Dzień Babci i Dziadka, święta, rocznicę ślubu lub Dzień Nauczyciela. Najważniejsze, aby złożyć zamówienie z odpowiednim wyprzedzeniem, dzięki czemu klient zyska pewność, że produkt dotrze w odpowiednim terminie.

Gdzie zamówić unikatowy fotoprodukt?

Podczas wyboru drukarni internetowej należy sprawdzić przykładowe realizacje oraz opinie innych klientów na temat m.in. terminu wydruku, a także trwałości produktu. Ważne jest również, aby obsługa dostępnego kreatora była prosta i intuicyjna (nawet dla laików). Z pewnością warto postawić na znane i polecane przez innych marki, które proponują szeroki wybór dostępnych szablonów fotoalbumów i oczywiście korzystne ceny. 

Similar Posts