Odbiorniki telewizyjne oferują coraz lepszą jakość. Prawdziwy hit stanowią telewizory marki Samsung. Koreański gigant, znany z solidnego sprzętu o wieloletniej trwałości, co roku wypuszcza nowe modele, wyposażone w nowoczesne technologie. Które z nich będą warte uwagi w 2022 roku? Przekonaj się – przeczytaj artykuł!

Czym kierować się przy wyborze nowego telewizora?

Kupując urządzenie dla siebie, trzeba zwrócić uwagę na określone parametry. Jakie? Wśród nich wylicza się m.in.:

  • przekątną ekranu,
  • rozdzielczość,
  • możliwość współpracy z innymi sprzętami,
  • technologię odtwarzania audio/video,
  • częstotliwość odświeżania.

Ponadto warto przyjrzeć się klasie energetycznej, a także opcjom SmartTV. Obecnie niemal każdy telewizor Samsung może poszczycić się nie tylko wysoką energooszczędnością, ale i licznymi funkcjami, dzięki którym staje się centrum rodzinnej rozrywki, odtwarza m.in. filmy i seriale z ulubionych platform streamingowych. Urządzenia mają też rozwiązania dla graczy!

Jakie modele Samsung warto wziąć pod uwagę w tym roku?

Rokrocznie koreański gigant oferuje wiele interesujących modeli odbiorników TV. Którym urządzeniom warto przyjrzeć się bliżej?

QE65Q80BAT QLED 4K 100Hz Tizen DVB-T2/HEVC

Listę otwiera telewizor Samsunga wyposażony w najnowocześniejsze technologie producenta. Wysoka rozdzielczość na poziomie UHD, zaawansowany procesor AI Quantum 4K i odświeżanie nawet do 120Hz sprawiają, że obraz jest więcej niż perfekcyjny. Co więcej, liczne dodatkowe funkcje, w tym Panel Gracza 2.0 i FreeSync Premium Pro, powodują, że urządzenie jest idealne dla miłośników grania na konsoli, kinomanów, jak i fanów sportu.

QE75Q77BAT QLED 4K 100Hz Tizen DVB-T2/HEVC

Kolejny model to doskonały sprzęt, wyposażony w wysoko wydajny procesor AI Quantum 4K. Wysoka rozdzielczość na poziomie UHD i odświeżanie obrazu nawet do 100Hz sprawia, że to świetny odbiornik dla miłośników filmów, sportu, jak i gier. Podobnie, jak powyższy model, ma liczne funkcje, które uprzyjemniają korzystanie z niego.

UE75BU8002K LED 4K Tizen DVB-T2/HEVC

Ostatni na liście telewizor Samsung to urządzenie, które również zapewnia wysoką jakość obrazu w rozdzielczości 4K. Z odświeżaniem na poziomie 60Hz gwarantuje płynne wyświetlanie. Dzięki wsparciu dla HDR10+ wszystkie sceny wyglądają realistycznie, a kolory i ich głębia – zachwycają jakością. Technologie HDR poprawiają wrażenia z oglądania filmów, jak i np. programów przyrodniczych lub sportu. Dodatkowo wsparciem dla 60-herzowego odświeżania jest zastosowany upłynniacz ruchu. To idealny wybór dla osób pragnących mieć dobry odbiornik w niskiej cenie.

Wybierz model dla siebie!

Wśród telewizorów od Samsunga wyróżnia się wiele propozycji, które znakomicie sprawdzą się jako centrum rodzinnej rozrywki. Ważne, by dobrać sprzęt, który pozwoli w pełni czerpać przyjemność z oglądania TV lub grania na konsoli. Oferta producenta jest rozbudowana i zawiera produkty przeznaczone dla różnych odbiorców. Kupując urządzenie – zwróć uwagę m.in. na wskazane wyżej parametry, a na pewno dobierzesz odpowiedni model.

Similar Posts