Paznokcie tytanowe — dla kogo?

Współczesne rodzaje manicure mają zapewniać nie tylko piękny wygląd dłoni, ale też wyjątkową trwałość efektu. Popularna jest zwłaszcza stylizacja hybrydowa, nie jest ona jednak pozbawiona wad — przede wszystkim stosowane do niej produkty mogą uczulać. Jeśli także masz ten problem, poznaj paznokcie tytanowe! Sprawdź, kiedy okażą się dobrym rozwiązaniem.

Piękne paznokcie bez ryzyka

Choć alergie na preparaty stosowane w przypadku zwykłego lub hybrydowego manicure nie są częstym zjawiskiem, zdarzają się. Przykre objawy, takie jak swędząca wysypka na palcach i ich zaczerwienienie, skłaniają do natychmiastowego usunięcia preparatów z płytek i rezygnacji ze stylizacji w przyszłości. Nie oznacza to jednak, że osoby mające takie skłonności są skazane na niemalowanie paznokci. Idealny dla nich jest nieuczulający, a zatem całkowicie bezpieczny, manicure tytanowy. Co istotne, nie powoduje on też brzydkiego żółknięcia płytek, co zdarza się w przypadku wielu innych metod, a zwłaszcza stosowania klasycznych lakierów.

Paznokcie tytanowe —  zrób to sama!

Dużą zaletą obecnie modnych rodzajów stylizacji paznokci jest fakt, że wiele z nich można wykonać samodzielnie w domu, co pozwala uniknąć kosztów usług w salonach. W przypadku robienia tipsów jednak czy hybryd trzeba zaopatrzyć się w dość kosztowne zestawy, a największym wydatkiem jest lampa do utwardzania preparatów. Tutaj ponownie paznokcie tytanowe mają przewagę, gdyż podczas ich wykonywania nie potrzeba światła UV czy LED. Preparat utwardza się w wyniku kontaktu z powietrzem!

Stylizacja tytanowa dla każdego

Jak widać, metoda ta ma wiele zalet, możliwe zatem, że niebawem zacznie dominować na rynku. Jest też łatwa do wykonania samodzielnie w domu, nie generuje dużych kosztów, a efekt, jakie daje, jest wspaniały —  tym bardziej że paleta kolorów jest bardzo szeroka.

Similar Posts